ŚwiecznikRestauracje, jak już wielokrotnie dowiedziono, można przyozdobić na wiele sposobów. Jednym z pomysłów na zapełnienie miejsc na stołach dla gości są świeczniki, które w elegancki sposób pozwalają na podkreślenie klimatu danego miejsca.

Od małych świeczników na klasyczne tealighty, po eleganckie świeczniki, które podkreślają nastrój na romantycznej kolacji – to wszystko powszechnie widuje się na stolikach restauracji i kawiarenek. Bogaty wybór oraz różnorodność świeczników pozwala na ich dopasowanie do każdej wybranej koncepcji wystroju lokalu. Świeczki nie tylko roztaczają ciepły blask i tworzą klimat, ale także wielokrotnie małe świeczniki na tealighty mogą posłużyć jako podgrzewacze np. do herbaty.

Popularne i wygodne, ale czy niezastąpione?

Coraz częściej ciepły, naturalny płomień świeczek w świecznikach jest zastępowany przez światło elektryczne  małych, ozdobnych lampek. Wiele w tej kwestii zależy jednak od wystroju – w kawiarenkach takia aranżacja może idealnie rozwiązywać problem światła, ale w małych i przytulnych restauracjach świeczki nadają unikalny klimat miejscu.